Vampire love

9. června 2015 v 20:56 | Metsu~ |  Stories

Jméno: Vampire love (=upíří láska)
Pár: Kamijo & Miku
Skupina: ex. Versailles & An Cafe
Žánr: upíři, romantika, yaoi
Pozn.: I když tahle povídka byla z donucení pro splnění přání pro mou friend, tak jsem se do povídky vžila, že tomu snad ani já sama nemůžu uvěřit a psaní mě zabralo pouhé dva dny c: Pár na Kamijo a Miku mě napadl úplnou náhodou. Dlouhou dobu jsem se rozhodovala s kým by Kamijo byl až jsem se nakonec rozhodla právě pro Mikua xD Oba jsou to mí biasové, tak asi proto :3 :D
Jsem se sebou spokojená a doufám, že se to obejde bez pravopisných chybiček. ♥

~•~•~•~•~•~~•~•~•~•~•~~•~•~


Temná noční ulice velkoměsta obklopovala znečištěný dým linoucí se z kanálů.Beztak bude pršet a to bylo i načase.Jenže v takových nočních hodinách už lidé poměrně moc často nevycházeli ze svých mini bytů v mrakodrapů a nehodlali ani vyjít vynést koš.Všechno nechávají na ráno.
Z jedné z uliček se ozvala rána připomínající snad ničení přeplněných popelnic beztak přemnožených krys a dalších nechutných havětí.
"Vrať mi všechno, co jsi ukrad! Nechtěj mě naštvat!" Zavrčel starší z dvojice na poměrně mladšího klučinu přirovnávajíc ho spíše k studentovi střední školy.To pouze zdání klamalo a oba to nebyli jen tak obyčejní lidé.Ale upíři.Ten starší ho tisknul na studenou, vlhkou zeď v slepé uličce a nevypadal zrovna jako kdyby se spolu jen tak škádlili.Spíše tady šlo o něco víc.
"Vážně? Tím mě chceš zastrašit?" S pobavením v tváři ho sledoval a nebránil se mu. "Nebojím se tě abys věděl.Nic mi neuděláš"
"Myslíš, že jsem takový slaboch?"
"Protože mě přece pořád miluješ. Jde to vidět, jak jsi ze mě vzrušený~" Naschvál zaklonil hlavu nepatrně dozadu a zasténal aby mu tak připoměl ty časy, kdy se mu právě tohle nejvíce líbilo.Jenže to, když si Kamijou našel někoho "lepšího" a jeho odkopl, tak pro něj naprosto skončil.Chtěl se mu za to nějak pomstít.Nemohl to nechat jen tak... A tohle nepatrně provokativní vzdychání bylo to pravé. Reakce staršího ho nemohla nic víc než překvapit.Pocítění většího natisknutí na zeď, mu vykouzlila na rtech další spokojené ušklíbnutí.Jak lehce ho může zbavit myšlení na toho ksindla se kterým teď byl.On byl lepší a nikoho jiného, lepšího ani nenajde.
"Tak co, Kamijou, neodoláš mi znovu?" Vzdychl opět, tentokrát blíž k jeho uchu na které věnoval něžné políbení.
"Nenašel jsem si tě právě kvůli tomuhle, Miku. Přišel jsem pro to, co jsi mi ukradl" Zaprskal znovu jako vzteklá kočka, ale i přesto v tónu jeho hrubšího hlasu šlo slyšet nepatrné chvění včetně dalšího po těle. Miku to tak mohl i cítit, když mu obě dlaně položil na ramena.Nejdříve si ale musel uvolnit dlaně staršího z krku, poněvadž se nechtěl jaksi udusit. Sice se mu takové hrátky vždycky s Kamijouem líbily, jenže teď by toho snad byl i schopný ho zabít.
"Myslíš si, že ti to dám jen za takové vyhrožování a skorozabití? To se budeš muset víc snažit, baby~"
"Neprovokuj mě!" Přitiskl ho opět více ke zdi s dlaní na krku aby ho takhle zastrašil.Zalapání po dechu mladšího jasně dokazovalo, že Kamijou silný stisk měl a vždy i mít bude.Vlastně celkově vypadal neskutečně dokonale v každé chvíli a času.Na to, že už nebyl zrovna nejstarší, pořád vypadal jako zamlada.Sexy upírský staroušek~
"Dobře, uděláme spolu dohodu.Poslední naši dohodu." Odtáhl se od Mikua spolu s pár kroky dozadu a větším odstupem od něj, kdyby se náhodou zase o něco pokoušel.Úchylák.
"Ty mě zavedeš tam, kde máš naše rodinné poklady, vrátíš mi je a na oplátku si budeš moct se mnou dělat, co budeš chtít.Pak se už nikdy nepotkáme a nebudeme se spolu stýkat." Sklopil na malou chvíli pohled k zemi a kousl se do rtu.Tohle přímo nesnášel, když by musel být právě "ten dole" Připadal si vždycky jako ženská, co mu jako nějaká lehká děva vzdychá do ucha a prosí o víc.Z té představy mu přejela po zádech husí kůže.Zvedl k mladšímu tázavý pohled, zda souhlasí nebo si najde mazanější plán, jak ho dostat do postele a mít jen pro sebe.Jenže jeho výraz v tváři spíše poukazoval na to, jak se mu tahle dohoda líbila.Že by mu snad pro jednou něco vyhovovalo a líbilo? V duchu se nad tím slabě usmál.Třeba už dostal rozum.Tuhle myšlenku rychle ale vypustil z hlavy.On a dostat rozum.Hahah.Vtipné~
"Tak fájn.Zdá se to spravedlivé~" S úsměvem mladší kývl na dohodu a natáhl k němu ruku.
"Po cestě si chci vychutnat ten pocit, kdy jsme byli spolu.Dopřeješ mi to?" Zaklimká očima jako nevinná, láskyplná panenka plná andělské něhy a lásky ke svým malým andělíčkům poletující kolem ní.Samozřejmě že Miku takový nebyl.Byl to přesný opak, jak se na správného upíra patřilo.Ale rád si na to hrál a balamutil tak lidi.Drsný dotek dlaně staršího na Mikuovu pokožku ho zalechtala po celé ruce, ale stejnak mu ji stisknul a vynucením si s ním propletl prsty.Ať by se to Kamijovi nelíbilo nebo ne.Sám tu dohodu založil.A ani se nějak nebránil.Mohl si tak sám vychutnat ty časy, kdy spolu byli a plně si spolu užívali každý volný čas, který měli.Navíc jejich vztah nebyl jen plně o sexu, ale i o ostatních věcech.Romantické chození po parku nebo pláži, dokonce i násilné přepadávání lidí z kterých pili oba naráz nebo jen takové hravé skákání z mrakodrapu na mrakodrap.Jenže po tom, kdy si Kamijou našel lidského člověka... všechno se to zbořilo jako domeček z karet.Byli spolu jen max. 1-2 do týdne a to si vyšli jenom ven a zase pryč.Dlouhou dobu se Kamijou vymlouval na směšné důvody, jak být s tou nechutnou lidskou bytostí, která podle něj byla "Nejdokonalejší, nejkrásnější a nejúžasnější osoba na světě, kterou kdy mohl potkat" Ale co on? Co Miku? Byl jen prahsprostá náhrada nebo s ním byl jen tak pro zábavu? To ho vlastně všechno z toho přinutilo se mu pomstít a ukradnout všechny cenosti z Kamijového rodu.Viníka se snažili všichni z rodu najít, jenže Kamijou si byl pevně vědom už na začátku, kdo to mohl udělat.Miku.
Půlka cesty uběhla a během chodu se k staršímu nenápadně posouval až to zašlo do takového stádia, kdy obejmul celou jeho ruku a přitulil se k ní.Takhle se mu to nejvíc líbilo a takhle byl spokojen.Snažil se si tuhle chvíli užít přesně do detailů.
Kamijou ale takovou spokojenost v sobě necítil.Sice mu tohle dělalo radost, těšilo ho to, ale pořád si Miku musel být vědom, že už je s někým jiným.Že je s někým jiným šťastný.Nepatrné vydechnutí z čehož se mu před ústy objevil slabý dým poukazoval na větší mráz, který pomalu přicházel.
"Bude asi pršet" Zakašlal mladší z dvojice a víc obejmul jeho ruku z které pořád sálalo to příjemné teplo.Sice upíři mají vždycky chladnou kůži, jenže Kamijou ji měl teplou a hřejivou jako člověk.Někdy si až myslel, že upíři špičáky má nasazovací a jen si na to hraje.Jenže se mýlil a upír opravdu byl.Zdál se mu natolik jedinečný~ Pokrčení ramen staršího ve formě odpovědi nestáli ani slova a mlčky se nechal vést až konečně došli na místo určení.
Další tmavá ulička plná nechutných popelnic a několik bezdomovců, co se v rozích povalovali a užívali si teplo špinavých odpadků.Hned jak oba zapadli dovnitř za kovové dveře, Kamijou stál nadále u dveří a vyčkával na slíbené cenosti, které mu ukradl.Tedy ne jemu, ale jeho rodině.Rozhlídnul se okolo po poměrně menší místnosti.Smrdělo to všude, jako by si Miku v lednici uschovával lidské hlavy včetně naporcovaných končetin.Zavrtěl rychle hlavou aby takové představy vyhnal z hlavy.
Po několika ani ne 5 minutách vyjde Miku z vedlejšího pokoje s papírovou taškou v níž se nacházelo všechno, co ukradl.Tiché poděkovaní z úst staršího mohl ten druhý slyšet, ovšem nějaké chabé "Děkuji" Mikuovi nestačilo.Chtěl přece tu slíbenou odměnu.Mlsně si olízl rty a staršího přitiskl hrubě na dveře aby se mu automaticky otřel svým klínem o jeho, což mu vyvodilo z úst slastné zasténání plné touhy právě po Kamijouvém těle.
"Kamijou~" Vyšlo mu jediné z rtů, zatímco se dlaněmi vydal po jeho košili, kterou mu odepínal aby se tak zbavil zavazejícímu kousku látky na tom dokonalém těle.Kamijou sice nepatřil mezi ty největší "svalovce", ale jemu by to ani neslušelo.Miloval ho vždycky takového, jaký byl a je doteď.Jenže ten pohled na odhalenou hruď s břichem mu téměř vyrazila dech a dusil se i bez něčí pomoci.Byl snad dokonalejší než těsně před jejich rozchodem. Celá horní část těla vypadala mnohem vypracovaněji.A už jen ten dotyk po jeho břichu~~ Nutilo ho to opět zasténat pod tou rozkoší, která se v něm při každém dotyku po těle staršího uchylovala víc a víc.Nemohl se nabažit ani očima, jak dokonale vypadal.
"Kamijou~ Jsi tak dokonalý~" S těmito slovy a rozechvěným hlasem se vydal něžnými polibky po krku, kde mu slabě okusoval kůži než se zaměřil na jeho dosti viditelné klíční kosti.Z nich se mohl doslova utnout.Přímo lákaly na to si kousnout, opěčovávat je a polaskat jazykem.Takové přiležitosti měl jen někdy, když si tohle všechno nechal pouze od něho líbit. Péče o tělo mladšího z dvojice byla přímo nepopsatelná do detailů.Každý jeho dotyk buďto dlaněmi nebo rty v něm vyvolávala slastné stény v podobě Kamijova jména.To aby si tak pamatoval, že je jen jeho.Tedy... byl.Teď už tohle pravda asi nebude.Nikdy.
Na tváři staršího nebylo ani poznat, že by se snad bránil nebo by protestoval.Užíval si tu péči se zakloněnou hlavou a přivřenýma očima těsně k sobě.Rty lehce pootevřené aby z nich bez problémů vyšel ten sladký, ale přesto hrubší hlas v podobě vzdychnutí.
Polibky se Miku posouval níž a níž, kde už si musel kleknout aby mu bezproblému nedočkavostí odepnul kalhoty, což se mu i za krátkou chvíli podařilo a nechal je volně spadnout až ke kolenům.Pohled na vzrušení mu nahrnulo sliny do úst včetně dalšího chvění po těle.Nezmohl se ani na nic jiného než na tiché oddychování přímo na Kamijouův klín.
Miku si znovu mlsně olízl rty a kousek po kousku stahoval boxerky za lem až se ocitly na stejné úrovni jako kalhoty.Tak měl dokonalý a přímo úchvatný pohled na již dostatečně vzrušenou chloubu, která si dožadovala pozornosti a péče.Taky v pravou chvíli~ Koutky rtů se mladšímu vyhouply do spokojeného úsměvu a něžně mu přejel články prstů po stehnech až jednu z ruk přiložil na chloubu, kterou uchopil a celou špičku vsál do úst.Byl to tak neskutečně úžasný pocit, když ho mohl cítit v ústech a věnovat mu péči jakou kdy mohl kdy mít.Nemyslel na nic jiného, jen na tu dobu, kdy byli z spolu a užívali si, jak svůj intimní život tak i ten normální.
Po krátkém, ale přesto pečlivém škádlení a hraním si s pomocí jazyka s Kamijovou špičkou se Miku rozhodl to vzít rychleji, díky své nesmírné nedočkavosti až ho mohl celého ucítít v ústech.Mimo to, Kamijou už sám vykazoval značné vzrušení, jak jeho hlasitějšími stény, tak i chvění po těle, z čehož se musel chvět i Miku.Byl tak šťastný a usmíval se v každé příležitosti, kdy mohl, jako sluníčko.
Pojmul ho celého do úst, nasál a pohyboval hlavou v líném tempu ke kořenu až ke špičce.Volnou rukou se pevně držel jeho boku, do němž zarýval vzrušeně nehty.Všechny pocity kolující mladšímu v krvi se nedokázaly ani pořádně popsat.Kdyby mohl, hlasitě by sténal jméno staršího a prosil by aby si s ním dělal, co jen chce.Všechno na něm ho vzrušovalo.Všechno.
Po chvíli tempo pohybu hlavou zrychlil díky své nedočkavosti a snažil se aby mu rychle vyvrcholil do úst.Čekal na to, přímo si o to prosil se svým tichým kňučením podobající se na ztracené štěně.Někdy musel i při takových chvílích působit sladce a roztomile, že by mu nikdo nemohl ani odolat.To byla vždycky jeho taktika~
Když už byl opravdu připravený na Kamijové vyvrcholení, najednou ucítil ve vlasech ruku staršího, kde se stisk zesílil.To už Miku opravdu nevydržel, odtáhl se jen aby mohl nad tím slastně zavzdychat. Kamijou byl neskutečně dokonalý~ V každé vhodné chvíli přijde s něčím, co Mikua dokáže ještě víc vzrušit a tak podat ještě lepší výkon ve své již vycvičené péči o tělo staršího.Špičkou jazyka mu obkroužil špičku, kterou následně nasál hrubě do úst a i zlehka po ní přejel svými zoubky.Tímto ho vždycky dostane do kolen a to se stalo i v tuhle chvíli. Ucítil tu příjemně teplou tekutinu, která se mu rozléla v ústech natolik, že mu ukápla z koutku rtů a stékala až k bradě.Byl to naprosto dokonalý pocit~
Miku stisknul k sobě pevně oční víčka, odtáhl se aby všechno v ústech spolykal a mlsně si rty olíznul.Zamlaskal si jako kočka po vydatném obědu a nahl se opět k jeho klínu aby mu jej důkladně očistil.Ještě chvíli si užíval ten zážitek, co se mu právě naskytl a spokojeně se tak usmíval, zatímco mu pomalu natáhl boxerky i s kalhoty na boky, pásek mu zapl spolu s košilí, kterou bral pomalu knoflíček po knoflíku.Aby si tak užil poslední pokochání se na Kamijovém dokonalém tělu.Které už nikdy neuvidí...Podíval se mu do tváře, která již vykazovala pravidelné oddychování.Kamijou už dopředu věděl, že tímhle to jen tak neskončí a bude chtít to hlavní, jenže Miku mu prostě zapl i košili, věnoval mu na rty dlouhý a něžný polibek a odstoupil od něj.Rty si utřel do své košile, co měl na sobě ještě od spermatu a nahodil na tvář opět svůj nezaujatý výraz barvící se tak trošku i do spokojeného poloúsměvu.
"Už běž."
"Miku..." Překvapeně se na něj celou dobu díval bez toho aby vůbec pochopil, proč tímhle skončil a pustil ho.Miloval ho, tak proč nechce něco víc? Naposledy...
"Říkám ti, běž dokud můžeš!" Otočil se ke staršímu zády a sklopil pohled k zemi.Už aby byl pryč a nikdy ho neviděl.Aby na něj mohl dočista zapomenout a najít si sám někoho lepšího.Tak, jak to udělal Kamijou.
Jenže objetí od staršího ho dočista překvapilo natolik, že pootevřel víc oči spolu s rty.Následně ucítil ten něžný polibek na krk, který vždycky dokázal udělat jen Kamijou.
"Sbohem, Miku~"
Pak už šlo slyšet jen bouchnutí dveří a následně ticho.Velké a dlouhé ticho.

Sbohem, Miku.To byly poslední slova, co od něj slyšel.Miku pevně stiskl oční víčka k sobě a zalapal po dechu.Nemohl brečet jako nějaké malé dítě.Vždyť to byl jen jeden člověk.Jediný a jedinečný člověk, kterého vždycky bude milovat a nikdy na něj nezapomene.A kdo ví, třeba se i znovu potkají, kdy bude Kamijou zase sám.Na tváři se mu vykouzlil úsměv s pár kapky slz tekoucí mu po tváři.


"Počkám si na tebe, Kamijou~" Zašeptal natěšeně do prázdné místnosti.

~•~•~•~•~•~~•~•~•~•~•~~•~•~

The End (?) c:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arka Arka | 9. června 2015 v 21:34 | Reagovat

CO .. co to je za konec?! :'( xDDD Jinak moc děkuji za povídku :333 <33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama