Liar (1/1)

25. ledna 2015 v 15:00 | Metsu~ |  Stories
Jméno: Liar (=lhář)
Pár: Tomo x Tohya
Skupina: vistlip
Žánr: yaoi, romantika
Pozn.: Moje oblíbená skupina, můj oblíbení otp.Nic víc k tomu není třeba dovávat, bylo u mě naprosto jasný, že tohle vznikne a bude z toho přesně to, co se níže sepsáno c:
~•~•~•~•~•~~•~•~•~•~•~~•~•~

"Baka baka!" práskl naštvaně dveřmi a mířil si to po chodbě až do svého pokoje, kde se svalil na postel a zavřel silně oči.Tohle vidět nemusel.Nemohl tohle přece vidět.Byl to sen...vidina.Měl halucinace.Všechno tohle dohromady by bral.Proč mu tohle Tomo udělal? Věřil mu a důvěřoval, že ho nepodvede a on navíc s Ruim? Stačilo mu, že si tam vyměňovali polibky plus i ještě na koncertě a uculovali se na sebe.Kdo ví, jestli mezi sebou nemají něco a nejsou spolu tajně i přes noc.Z ležení se pomalu posadil a tiskl si k hrudi jeden z polštářů, které na posteli byli.Drtil ho v náruči, zarýval nehty aby tu zlost zahnal.Bezúspěšně.
Nevěnoval mu veškerý čas a když ano, tak jsou spolu se všemi venku.Sám s ním ale dlouhou dobu nebyl a to, že se tam s Ruim ocucmával, před nima...to už překročilo všechny meze.Musel prostě pryč, nevydržel by to tam.
Sklopil pohled a v očích zadržoval slzy, co nejvíc to šlo.Ony ale chtěly něco jiného.Téct po tváři...Nakonec jim to povolil a několikrát po sobě zamrkal až mu slzy tekly po tvářičkách.Pořád na to musel myslet a vybavovat si tu chvíli, kdy to uviděl.Tomo~
"Tohya-san?" Ozvalo se ze dveří od pokoje, kde stál Tomo s nechápavým i když trošku starostlivým pohledem směřující na maličkého na posteli.Zdálo se mu to nebo uviděl na něm slzy? To mu pohled změnilo na víc vystrašený a vydal se k němu k posteli.
Zvedl hned pohled, jakmile uslyšel známý hlas.Víc se mu rozbušilo srdíčko a dech se zrychlil.Jako vždycky, když na něj mluvil nebo se ho ještě navíc dotýkal.Tak rád by mu věnoval velké objetí, polibek a nepustil by ho už nikam.Chce ho mít u sebe a být s ním dokud může.Ale zlost bublající v něm mu říkala něco jiného.Zamračil se na něj se slzami v očích a posunul se na posteli až ke zdi o kterou se zády opřel.Zatínal dál do svého polštáře nehty jako by ho každou chvíli měl po Tomo-ovi hodit.
"Bež pryč!" Vyhrkl ze sebe nahlas s roztřeseným hláskem, se špetkou té zlosti.Snad si nemyslel, že by mu odpustil, kdyby se mu nějak jen omluvil a tím to skončilo.
"Co se děje? Proč pláčeš?" Ignoroval vše o tom, že by měl jeho přání vyhovět a odejít.Nemohl ho takhle vidět se trápit a plakat.
"Říkám ti, nech mě být!" Křikl znovu na něj a silně zavřené očka plné slz zabořil do polštáře tisknující ho k sobě.Nemohl ho vidět, měnil na něj veškerý názor, že by ho mohl nadále milovat.
I přes jeho slova nedokázal odejít zase pryč, už i tak jen kvůli něj se vzdálil od kluků a šel za ním.Došel až k posteli, posadil se na kraj a pozoroval to maličké, jak pláče a drtí zlost do polštáře pomocí nehtů.
"J-já ti ř-řekl abys-"
"Stejně neodejdu, dokud se nedozvím co ti je, takže mluv"
Bylo ticho.Nechtěl mu to říct, ještě by si myslel bůhví jaké věci o něm.
"Tak mluv!"
"Neřeknu ti to, radši se běž radši ocucávat s Ruim a mě dej pokoj!" Vyhrkl naštvaně ze sebe s uslzenýma očima a na sucho polknul.Tím se vlastně prozradil, ale už to z něj vylézt muselo.Pozoroval Tomův výraz ve tváři, který se z starostlivého měnil na nechápavý.
"Tohya, o čem to mluvíš?"
"Ty víš moc dobře o čem mluvím!" S těmihle slovy se pomalu zvedl z postele, polštář v rukách letěl směrem k Tomo-vi a vydal se ke dveřím.Tam se ani nedostal, jelikož ucítil na zápěstí dotek a trhnutí, které ho přinutilo se zastavit.Zamračil se a pohled spadl přímo do Tomo-vých očí.Do těch krásných oček, které byly vždy jen pro něj~ Které ho svlíkaly vždy pohledem a sváděly~ Vždy jim podlehl a teď... teď se držel jen taktak aby svou zlost pořád měl v sobě a vybil si ji právě na něm.
"Ty si myslíš, že Rui-ho miluju?" Sleoval Tohyu nadále nechápavě a nahl hlavu na bok.
Snažil se mu rukou v jeho spárech vytrhnout, ale ten stisk byl moc pevný a musel nuceně poslouchat, co říkal.
"A není to tak?"
"Není, miluju tebe" zašeptal Tomo a táhnul si ho za zápěstí víc k sobě.
Poslouchal ho, snažil se mu nadále vytrhnout, ale když cítil, jak ho táhnul víc k sobě, začne se víc bránit.
"Přestaň tohle říkat, když to není pravda a ocucávaš se s ním pořád a mě si těžce všimáš" zamračil se na něj, ale to už cítil ruku okolo pasu.
"Ale tak to není.."
"Ne? a jak to tedy je? Jen pro zábavu? A několikrát po sobě mu věnuješ víc polibků než mě? A jak mi vysvětlíš ty časy, kdy se-" nestačil už to ani dokončit a Tomo-vé plné rty pocítil na svých, jak si je ochutnával a vášnivě líbal.
"T-tomo~" zašeptal mezi nimi, dlaně mu položil na hruď aby se odtáhnul, ale jeho ruce okolo pasu mu to nedovolovaly.
Držel si ho dál u sebe, nechtěl se od jeho sladkých, plných rtíků odtahovat, když už nebude mít ani možnost.Možná ale on na vysvětlování nikdy moc nebyl.Přeci jen se odtáhnul a pohlédnul mu do jeho sladkých oček ještě plných slz a zuřivosti.
"Promiň mi to"
"To je všechno co mi k tomu dokážeš říct? Promiň?" zamračil se na něj. "Hele, víš co, nech mě bejt a buď si s Ruim dál, to je jedno" hlesnul tiše a už klidně, pomalu se odtáhnul a rozešel se ke dveřím.
Nedokázal ho už dál držet z donucení, proto svaly držící jeho pas se uvolnili a pustili se podél těla.Musel se za ním ale podívat jak odcházel.Se slzami v očích.Se zlomeným srdcem.Povzdychnul si a všechno si urovnával v hlavě.Všechno to.. proč je vůbec s Ruim když miluje Tohyu? Při těch myšlenkách dostával větší a větší chuť na něj.Ale to Tohya je ten zkroušený, zraněný a hlavně naštvaný.I přesto to mohl risknout.Vydal se za ním a než stačil odejít z pokoje, zavřel mu před nosem dveřmi na které ho natisknul a on zase na něj.Dle jeho nečekaného výrazu to určitě nečekal a vypadal jak zmatené, roztomilé koťátko.Jen jeho koťátko.Všechny pocity co měl v sobě se hrnuly pomalu ale jistě k jednomu jedinému místu.K rtům..
"Je mi líto co jsem udělal, chci to napravit a být jen s tebou.Ruimu to klidně vysvětlím ale jen nechci aby mezi vámi bylo nepřátelství, protože musíme držet jako kapela pohromadě.Odpusť mi to.." hlesnul tichým tónem a upřeně mu hleděl do oček s omluvným výrazem v tváři.Viděl že pomalu Tohya otvíral rty ale na ty se rychle přisál a dlouze políbil.S láskou a něžností.Touhou a vzrušením.
"Aishiteru Tohya-san~" Věnoval mu další polibek na tvář a i ouško.Cítil jak se rozechvěl.Jako by cítil každičké reakce, ale myšlenky ne.Co kdyby i tohle nepomohlo k odpuštění? Chvilku zavřel oči a tvář lehce zabořil do jeho krku.Vychutnával si tu vůni, dech i stálé chvění.
"T-tomo-san~" to bylo jediné co dokázal svým roztřeseným hláskem říct.Spíš vykoktat, absolutně nenacházel slov i přes svou ukecanost.Teď nic nemohl říct i přesto se nadechoval aby něco pověděl, vždy mu to překazily Tomo-vé rty pocítěné na svém těle, nyní krčku.
Plnil mu skoro veškerá místa na krku motýlími polibky, jak z jedné strany tak i druhé, právě teď chtěl cítit chuť jeho rtíků, těla..Víc si ho proto natisknul na dveře, dlaní mu sjel z ramene až k ručce se kterou si spolu s ním propletl prsty.Bylo mu jedno jestli by to neudělal nebo ano, sám věděl, že udělal chybu, ale teď chtěl jen cítit každičký výdech či tlukot srdce spolu s jakýmkoli slovem, které by maličkému vyšlo z úst.Svůj pohled věnoval nyní a jedině jemu, vpíjel se mu chvílemi do jeho sladce čokoladových oček zařící vždy jak už na koncertě nebo normálně úsměvem a pozitivní náladou.Dlaněmi bloudil po těle a článkem prstu i občas s lehce viditelným flíčkem na jedné straně krku.
"Chci aby jsi byl při mém boku šťastný a ne takhle smutný se slzami v očích~ Chci tě učinit šťastným a tohle mi ani Rui nepřekazí.Slibuju ti to" zavrněl mu tiše do ouška, na který věnoval jeden ze svých sladkých polibků.S nima si to mířil opět po krku až k odhalené klíční kosti pod zbytečnou látku košile.Pomalu mu odepnul dva z knoflíků aby se právě ke klíční kosti dostal a mohl ji věnovat další péči.Přeci jen mu to nedalo až mu odenul zbylé knoflíky u košile a mohl se tak pokochat viditelnou hrudí a bříškem maličkého.Trošku pokrčil nohama v kolenách s putujícími polibky od klíční kosti až k bříšku, kde už si musel kleknout uplně.Vniknul jazýčkem do jeho pupíku, okusoval lehce kůžičku okolo něj až dospěl k dalším polibkům v okolí břicha a podbříška.Pohledem sjel ke kalhotům a olíznul si mlsně rty.Že by dospěl už k tomuhle? Narůstající vzrušení v sobě mu říkalo ať to udělá, rozum mu radil počkat, ale přecijen se zařídil podle toho co chtělo srdce.To se rozhodlo pokračovat.Ještě předtím než se začal věnovat odepínáním kalhot se rty přesunul i k jeho krásným bokům, pro které musel košili z Tohyi vysléct úplně a odhodit ji někam, kde by nepřekážela.Tak si ho mohl plně vychutnat od hlavy až k bokům.K nim se hned přesunul rty obeplul je jazýčkem po pár místech, zanechal na nic pár otisků od zubů a taktéž spolu s polibky.To už měl pásek na kalhotech odepnutý.
"T-tomo-san~ To-" vzdychnul při hromadném nátlaku vzrušení s každým a pravidelným dotekem cítící na těle.Nedokázal ho od sebe odstrčit i kdyby se snažil sebevíc, neměl by ani sílu.Pořád ho miloval i přes všechno co mu udělal, jak se točil okolo Ruiho,.. To všechno jako by v tuhle chvíli zapomněl, vypustil to uplně z hlavy a jen si mohl Tomové polibky a doteky po těle vychutnávat.Nožky ho ale poslouchat nechtěli, přáli si si lehnout do té pohodlné postele, která ho přímo k tomu lákala.Měl stochutí vydat ze sebe tolik slov aby se mu omluvil jak tu vyváděl, nadával na něj a křičel, jenže z rtů se mu místo toho hrnul jedno sladké a hlavně tiché vzdychnutí působící při tolika pocitech hromadící se mu na těle.Vzrušení, tlukot srdce a dech se mu čímdál víc zrychloval, myšlenky se mu zaměřily na to hlavní a to cití každý jeho dotek na sobě spolu s polibky, které mu Tomo dokázal věnovat jen on sám~ To už ale zacítil jakési zvednutí do náruče a bleskurychlé pohodlné ležení na postýlce.Dech se mu div nezastavil úplně~ Jako by mu četl myšlenky a věděl co chce.
Jakmile si své zlatíčko položil na postel, vyhoupl se nad něj a důkladně si ho musel prohlídnout.Větší dokonalost a roztomilost neviděl.On na nikoho nemá..Nikdo tak roztomilý jako on není.NIKDO~ Hladově se mu přisál na rty přímo lákající pro polibky, zatímco se dlaněmi nuceně vydal po jeho tělíčku až se zastavil u rozepnutých kalhot.V nich mohl zaznamenat už narůstající vzrušení.Musel se nad tím usmát.Nic ale neříkal, jen mu dlaní do kalhot vplul a na chloubu přes tenké spodní prádlo zatlačil.Reakce zpoza Tohyo-vých rtů vyšla okammžitě za co byl nesmírně rád a nutilo ho to se mezi dravými ale zároveň i něžnými polibky lehce usmívat, načež si pohmatu našel jeho volnou ručku se kterou si propletl prstíky.Jenže své nedočkavé myšlenky nedokázal dost zkrotit, proto ani moc nečekal na to zda se to maličkému líbit bude nebo ne a rychlým pohybem mu kalhoty sundal i se spodním prádlem a tím si vysloužil další neodolatelný pohled na Tohyové kroucící se pod ním tělíčko.To ho donutí se rozechvět až i mezi polibky zasténat.
V tu chvíli při ležení v postýlce ho popadla jakási bezmoc a strach z toho co bude následovat.I když to přesně jako vždy věděl a vůbec se toho nebál.Právě naopak se na to nesmírně těšil jako i teď.Ale i tak.. vydechnul tiše pod nečekaným studeným vzduchem pohltující jeho nahé tělíčko s Tomovým upřeným pohledem na něj.V tu chvíli mu líčka nenápadně zčervenala stydlivosti, proto si po nich lehce dlaní poplácal a zazubil se.
"Tomo-san~ Nekoukej tak na mě, budu se stydět" neodpusil si krátkou poznámku s úsměvem na rtech.
Při slovech maličkého upřel pohled právě na jeho líčka a donutilo ho to taky se krátce zasmát.Víc se sklonil k tvářím a políbil ho aspoň na špičku nosánku.
"Jak moc se budeš stydět?"
"Tak moc, že budu celý červený jako rajče!" ruce si nadále nechával na tvářích hořící stydlivostí a načervenalou barvou, která při něm působila neodolatelně roztomile.
"Hmmm~" mlsně si oblíznul rty a naschvál si ho znovu sjel mlsně pohledem a olíznul si rty.Tím si vysloužil dokonalé zavrtění v Tohyových bocích.
"To byl bonus za to, jak jsem se na tebe pěkně koukal?" se smíchem mu věnoval několik letmých doteků na jeho překrásné boky prahnoucí právě po dotecích, které mu vždycky tak mile rád věnoval.
"Tomo!" zasmál se a vplul mu jednou dlaní do vlásků za které ho na oplátku za ty pohledy zatahal.To už se ale místo dalšího protestu dočkal dalších neodolatelných polibků na klíční kosti, což ho donutilo slastí zaklonit hlavu dozadu a jeho si tak za vlasy přitisknout víc k tělu.Připadal si teď divně, ho nutit k tomu aby to udělal ale musel si trošku i zaprovokovat.Proto si jednu nožku pomaličku pokrčil a otřel se kolínkem o Tomův rozkrok a to provokativně několikrát za sebou.
Tomové táhle zasténání ho donutilo se celým tělem rozechvět spolu s tichým, bolestným zamrčením v oblasti kalhot, které si dost žádalo pozornosti.Aby svým kalhotům vyhověl, posadí se Tohyovi na klín a důkladně se o něj nejprve otřel a až pak si důkladně pásek odepnul, hned se zaměřil na knoflík, který má stejný konec jako pásek.Další tiché zamručení bylo určeno především na to horko po celém těle z těch všech dokonalých doteků a i sténání s rtů maličkého.Byli pro něj jako nádherná melodie s důvodem, že mu naskočila husí kůže a rozechvělo ho to.Jak on to jen dělal?~ Tričko si hned z hrudi vysléknul, někam hodil a snažil se si kalhoty nějak ze sebe sundat, jenže v sedě mu to moc nedařilo.Proto se nachvilku zvednul z postele, sundal ze sebe kalhoty.. no v podstatě to vzal i s boxerkami, takže se Tohyovi naskytne dokonalý pohled na Tomové dokonalé, vypracované tělo.
S každým pohybem ho svlíkal pohledem, přímo si z něj ukájel své již vzrušené pocity kolující mu v žilách.S větší a větší touhou po něm a pocítění jeho horké pokožky na své..Dočista zapomněl na to, což se mu okolo rtů ocitly otisky po slzách.Proč brečel? Matně se snažil vzpomenout ale při naskytnutí toho dokonalého pohledu na Tomo-vé tělo se víc rozechvěje a sám nuceně zasténal.Potřeboval ho co nejvíc..u sebe a už ho nikomu nedát.Být jen jeho koťátko, jeho zlatíčko, jeho všechno...
S úlevným pocitem v oblasti klínu vydechnul a pobaveně se usmál na to nedočkavě vlnící se zlatíčko na postýlce.Byl tak rozkošný a sladký až měl chuť si z něj odkrojit jako z perníčku a spapat ho.Už jen při té představě, že by se tomu samotný Tohya smál ho nutila se usmívat taky.Vidět ho se smát byl nejkrásnější dárek či už rozveselení ve špatném dni.Vůbec on celý byl pro něj jakási zářící hvězdička zvedající mu náladu.Proto ho tak miloval..jak už jeho veselou povahu tak i tou roztomilostí, ale zároveň mužností v něm působící.S těmito myšlenkami se opět vyhoupnul nad něj a zkrátil to mnohem víc tak, že se polibky přesunul až k Tohyovém bříšku, kde si začal pohrávat s jeho pupíkem, kroužit kolem něj jazýčkem a vniknat i dovnitř.Dlaně samozřejmě nenechával bez činnosti a s nimi mapoval doteky nožičky, zvláštní pozornost věnoval vnitřní straně stehýnek.
Při spozorování Tomo-vého úsměvu ho to donutilo jeho samého se uculit a i v duchu se rozzářenými očičkami uculovat jako pakoško.Miloval na něm ten úsměv, ty zářivé očka plné perverzních myšlenek ale i úžasných nápadů jak už pro nové texty tak i dalšími užitečnými nápady.Aaaaw a to tělo!~ Celé ho to nutilo se chvět nedočkavostí ale zároveň i touhou a slastí naplňující mu žíly čímdál rychleji než předtím.Ani se už nenadál a z úst mu automaticky vyšel slastný stén při Tomo-vých dokonalých dotecích na stehýnkách a jazýčku u bříška.Smeknul proto oční víčka víc k sobě aby si ten dokonalý pocit víc užil a s tím zaklonil i trochu hlavu dozadu.Ručky zaryl víc do deky pod sebou a v bocích se nadále vlnil nedočkavostí i s občasným zakňučením vycházející mu z rtíků.
Zvídavě musel zvednout pohled, když zaslechnul zakňučení podobné štěňátku.Vlastně Tohya štěňátko byl.A koťátko.Zlatíčko..a kdo ví, co ještě by ho napadlo.Usmál se a chvilku ho jen tak pozoroval, jak se pod ním neodolatelně vlnil v bocích...Jak šlo z něj přímo vyčíst, že po něm toužil, chtěl ho mít u sebe a nepustit ho.To stejné by mu nejradši sám řekl i on sám, ale místo slov mu věnoval pohlazení po začínající červenající tvářičce při němž byl Tohya ještě více roztomilejší než obvykle.Zatímco si ho chvilku prohlížel a sledoval, tak se dlaní přesunul ze stehýnka až k jeho vstupu na který lehounce článkem prstu zatlačil a následně do něj opatrně, ale ne moc pomalu vnikl a zapohyboval s ním.Každou jeho reakci se snažil vstřebat a zformulovat si ji tak, aby věděl zda může pokračovat či ne.Ale i přesto mu touha a rozkoš nutila pokračovat dál, cítit jej v sobě a mít ho co nejvíc natisknutého u sebe.Aby mu neutekl, nezlobil se už na něj a miloval ho jako předtím.Všechno tohle se snažil povědět alespoň dalšími polibky nyní mu zaplňující stehýnko s občasným vytvořením pomocí zubů a rty maličký flíček vyznačující, že tohle rozkošné koťátko patří jen němu a tady se může dotýkat či už líbat jen on.Lakomý sice nikdy nebyl, ale o něj se s nikým dělit nebude~
S pozorným pohledem mířící na strop a zdi s častějším a častějším zhlubokým dýcháním a zvedání hrudi se začínal poměrně chvět po celém těle z důvodu dalších nabýhajících se pocitů v žilách a hlavince, která by sama působila jako obrovská tykev, blížící se k prasknutí.Právě proto měl pocit, že se zblázní, že to bude trvat strašně dlouho a ani se toho nedočká, jak by alespoň on neuslyšel tu krásnou melodii v podobě sténů i z Tomo-vých rtů prahnoucí každou nevyužitou chvíli po polibku.Sám si ty své musel důkladně olíznout, jelikož se stávaly sušší a sušší.Potřeboval cítit opět ty jeho.Chyběly mu.Z úst mu automaticky vzejde další smutné zakňučení podobající štěňátku.Z toho se ale změní zakňučení na slastné, ale hlavně táhlé zasténání s automatickým pohnutím v bocích, čím se mu z úst vydral další stén.
Už jen tohle pro něj naznačovalo že mohl pokračovat dál, ale nejdříve si plně vychutnal tu dokonalou melodii v podobě zasténání z úst koťátka, která mu vykouzlila automaticky úsměv na rtech.Tak dokonalé~ Líp si to popsat v duchu nemohl.Nutilo ho to všeho nechat, natisknout se na něj a bez řečí si ho vzít.I když to v podstatě mohl, jelikož měl tu možnost a Tohyové stény mu na tohle jasně odpovídaly.Ale přeci jen prstem v jeho nitru několikrát zapohyboval, později přidal i druhý prstík se kterým dělal to samý do té doby než je nahradil svou již vzrušenou chloubou.Pohyboval se ale velmi opatrně, nechtěl přece svému koťátku nějak ublížit.
Vychutnával si každičký Tomův dotek pocítěný na svém těle jak nejvíce mohl a jak mu to tělo a další vlna vzrušení dovolovala.Nakonec při pocítění jeho chlouby v sobě hlasitěji až bolestně zavzdychal, zatnul silně drápky do jeho ramene čímž vytvořil další viditelné červené čáry mířící až k zádům.Nevinně se mezi sténáním usmál a věnoval mu alespoň pár letmých polibků na ouško a krk.Teď potřeboval cítit alespoň Tomo-vu pokožku na svých rtech, slyšet každičký jeho odeznívající stén z plných a měkkých, hebkých rtů a doteky na svém těle.Další kapičky potu putující po tváři se pokoušel ignorovat tak jak na koncertech, kdy se z něj valí mnohem větší proudy potu.Ale tohle bylo jiné~
Věnoval jakýkoli pohled jedinému co měl právě poblíž sebe..a to bylo jeho zlatíčko momentálně se vlnící v bocích pod ním nad tím slastným pocitem, který tak dlouho oba nezažili.Tak dlouho se museli načekat než měli opět příležitost být alespoň chvilku spolu a užít si navzájem své dotyky a polibky.Ale teď.. teď se tahle chvíle naplnila a mohli být spolu.Z nevídaných a neodolatelných myšlenek ho vyvedly další slastné stény hrnoucí se z rtů maličkého pod ním.To ho automaticky donutilo si obmotat Tohyové nožky kolem pasu aby mohl do něj hlouběji a užít si ho tak víc.Jeho samého to nutilo zasténat, přičemž netrvalo ani chvilku a měl pocit vyvrcholení.Ano byla to krátká chvíle ale pod tolika tlaky a doteky na svém těle to vydržet nemohl a neskutečně moc ho to vzrušeovalo.S pomalých a opatrných přírazů se staly mnohem častější a tvrdší pod nátlakem a ovládnutím vzrušení spolu s větší a větší touhou po něm.Přitom si užíval Tohyovu dokonalou péči na oušku a krku pod čím ho to donutilo spokojeně zavrnět tak jak to dokázal jedině Tohya.Dlaní se alespoň věnoval jeho přenádherným stehýnkům zatímco se druhou opíral o postel aby tak mohl mít dokonalý výhled na to maličké a roztomile se vlnící koťátko pod ním.Byl takový blázen že se věnoval víc Ruimu než jemu.Už jen ne tím jak roztomile působil ale tím jak se choval a měl ho celkově natolik rád že i tohle mu dokázal odpustit.Dokázal mu odpustit tolik lží..~ Vydechnul dychtivější touhou narůstající s větším příbytkem nepopsatelných pocitů dychtící právě po jediném.. Několikrát a hlavně důkladně si vychutnal a dal si záležet na každém přírazu do jeho tělíčko dokud se po pár posledních nezastavil a s hlasitým zavzdycháním do Tohyového ouška vyvrcholil hluboko do něj.Dokonalý pocit nezažil než tohle~ Zavrněl znovu.Pomaličku se odtáhnul a položil se vedle něj s unaveným, ale spokojeným výrazem ve tváři.Kapky potu mu stékaly po čele jako jeho zlatíčku nyní tisknoucí si ho k sobě jako majetek, o který se s nikým nepodělí.Což byla v podstatě pravda.Nikomu mu ho nedá.Nikomu~
Po právě prožitém a dokonalém orgasmu nad kterým se mu div nemlžilo před očima se tiskl a tulil spokojeně k Tomo-vé horké a vypracované hrudi, zatímco se packy vydal na průzkum doteků prvně po vypracovaných pažích a až pak bříšku a bocích kde si nakonec packu nechal.Všechno tohle, co se teď stalo by teď vůbec nedokázal popsat.Nepopsatelný ale i přesto dokonalý pocit se mu výřil hlavou a převařovalo mu to buňky z normálních do naprosto úchylných a myslících na moc příjemné věci.Doslova by se teď uvrněl ale pravidelné oddychování mu v tom bránilo tak se na to ani zmoct nemohl.Všechno tohle ho ale celého unavilo a nutilo ho to bez jakýchkoliv řečí zavřít očka a pomalu se obklopit nádhernými sny věnující se jen Tomovi a jej.Tak se i stalo jelikož sám po chvilce cítil že Tomo-vé doteky prakticky "utichly" a bylo slyšet jen spokojené oddychování spolu se zavřenými očky.Tak se oba nechali odnést do ráje snů a nepopsatelných ale přesto krásných myšlenek~
~•~•~•~•~•~~•~•~•~•~•~~•~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GregoDybrila GregoDybrila | E-mail | Web | 11. května 2017 v 4:14 | Reagovat

Comprar Cialis Online En Madrid Cialis Generika Tipps Cytotec Acheter Ligne  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Generic Sale Tadalis Sx Soft Secure ordering isotretinoin isotrex tab Canadian Generic Cialis 1650 Canadian Pharmacy Online No Script Viagra Pills Free Shipping Vaigra

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama