My sweetie~ (1/1)

28. září 2014 v 19:52 | Metsu~ |  Stories
Name: My sweetie~
Pairing: Zelo x Yongguk
Band: B.A.P
Věnovaní: For my cutie Woo :P <33


S větším a větším narůstajícím vzrušením po celém tělem se mu z úst hrnul jeden slastný stén za druhým spolu s kapky potu putující z čela směrem k bradě, kde zakončila svoji cestu po dokonalé Zelo-vé tvářičce nyní v slastném zakloněním na stranu a mírně přivřenýma očkama.Tolik pocitů..touhy a chvění nikdy v životě necítil a teď..teď se toho obávaného "poprvé" bát nemusel.Měl ho za sebou.
Z následného a rychlého vyvrcholení do jeho nitra se podíval udýchaně na svou chvějící se ovečku s kudrnatými vlásky a spoceným čelíčkem pod ním.Dokonalý pohled~ Pomalu se položil vedle něj a jej si přitáhnul do obětí aby mu hned mohl vtisknout uklidňující a sladký polibek na hořící tvářičku zbarvenou do rajčátkové barvy.Vypadal tak roztomile víc než cokoliv jiného.Měl chuť si z něj přímo té roztomilosti odloupnout..Nad tou představou se slabě usmál a zadíval se před sebe s myšlenkami plující mu v hlavě.Bude tohle konec jejich vztahu? Nezklamal ho? Mezi těmato myšlenkami zacítil najednou hřejivé a dosti příjemné doteky na své hrudi.
Mezi nadále přivřenými očky se snažil alespoň chvilkami popadnout dech z právě prožitého dokonalého orgasmu zatímco se zaměřil pohledem na Yonggukovu vypracovanou hruď, po které začal pacinkami přejíždět od shora dolů a naopak.Tak dokonalé tělo mohl mít jen on.A teď si ho tulí k sobě...aaaw~ Uculil se roztomile a vtisknul mu rychlý polibek na klíční kost a následně i na pár míst na hrudi.To opakoval snad několikrát po sobě, jelikož chuť Yonggukové pokožky byla neodolatelná a rtíky po ní prahly víc a víc.Ty si mlsně oblíznul ale v té chvíli ho napadlo že do činnosti zapojí i jazýček.Krátce se zákeřně zaculí a špičkou jazýčka přejde po jeho krční tepně až k ušnímu lalůčku, kterému začal věnovat samostatnou a důkladnou péči.Pacinkami si ho přitom přidržoval za ramena, kde občas lehounce zaryl nehtíky.
Zvídavě ho pozoroval jak si pohrával s jeho hrudí, jak si s ní přímo hrál a opečovával ji v souznění dokonalých Zelových rtíků s každou chvílí lákající pro polibek.Teď tu možnost ale neměl, jelikož zacítil na oušku další dokonalou péči pod kterou nuceně zavrněl, jak spokojený kocour.Taková péče se mu dosti líbila, měl by ji po něm vyžádat častěji.Smeknul proto víc oční víčka k sobě a vydechnul.
Nadále se věnoval důkladně jeho ušnímu lalůčku, mlsně kolem něj kroužil jazýček a občas vsál mezi své rty.Ta chuť byla nepopsatelná pro jeho chuťové buňky..jako by ho nutily tuhle činnosti zopakovat znovu a znovu.I přesto se po chvilce odtáhnul, posadil se pomaličku do sedu a prosuchal si své krátké kudrnaté blond vlásky.Nešlo na nich ani moc vidět, že by byli rozcuchané, ale i tak si je trošičku upravil.
Jakmile na svém oušku necítil tu dokonalou péči, tiše zamručel nespokojeností a otevřel víc oči.To mu umožnilo z dalších pěkných výhledů na Zelové zádička a celkově celé tělíčko.Proto se taktéž posadil a vtisknul mu sladký polibek na rameno.
"Co by jsi řekl, kdyby jsme si udělali něco dobrého na zub?" zašeptal mu spíše tak lehce tajemně do Zelo-va ouška na které slabě dýchnul ale pak už si bradu o jeho ramínko opřel a pozoroval ho alespoň z části.
"To je dobrý nápad, i tak bych se nechtěl pořád válet v postýlce i když..z tebou by mi to vůbec nevadilo" zavrněl s úsměvem i když se mu po těchto slovech naběhla další várka červenání v tváři což ho radši přimělo otočit hlavinkou jiným směrem a snažit se alespoň rudé tvářičky poplácat dlaněmi a dostat je tak do normálního zbarvení pokožky.
"Komu snad ano" zažertoval s nevinným zazubením a pomalu se vykutálel z postele aby si na sebe hodil nějaké spodní prádlo a pak Zelo-vi podá nějaké delší tričko.
"Oblečeš si tohle? Prosíím~" posadil se znovu na kraj postele s tričkem v ruce s prosícím pohledem směřující na nyní nechápavého, kudrnatého zajíčka sedícího pořád v posteli.Teď byl tak neodolatelný a roztomilý jak se tvářil ještě s tím menším červenáním se v tvářích~
"Tohle?" vzal si od něj tričko a začal ho zkoumat se zvídavým pohledem.
"Tak jo, proč ne" pokrčil nad tím rameny, pomaličku vstal a tričko si přes sebe přehodil tudíž mu bylo až ke stehýnkům.
Zkoumavě ho pozoroval a mírně se pousmál, když m u tričko odsouhlasil, takže měl dokonalý pohled na to jeho roztomilé stvořeníčko nyní v tričku působící tak neodolatelně.Vydechnul a přivřel znovu očka.Nemohl myslet na žádné prasárničky, ty si pěkně nechá na další chvíli a noc s ním.Ukázal mu s úsměvem palec nahoru a už jen vstal a jeho si vzal do náruče jako princeznu.
Trošku vyplašeně vyjeknul, když najednou jeho nožky necítily studenou podlahu a než stačil zareagovat už viděl, že si ho Yongguk nesl z pokoje směrem do kuchyně, kde ho následně posadil na kuchyňskou linku a připravoval všechno potřebné pro nějakou dobrotu.Začal pohupovat nožky a mlsně si oblizovat rtíky a zvědavým pohledem zkoumal alespoň suroviny co vytahoval pod doměnkou, že ho napadne co by to mohlo být.
Pečlivě připravoval všechno potřebné pro výtvoření nějaké dobroty v podobě lívanců s džemem.To mu vždycky tak chutnalo a teď mu to bude chutnat ještě víc když před sebou bude mít to roztomilé stvořeníčko~ Usmál se nad těmi myšlenkami a pomalu se začal věnovat příprávě těsta a následnému vaření.Jakmile všechno měl hotovo i s občasnou Zelo-vou pomocí v podobě toho, jak roztomile se uculoval a pozoroval sám jeho mu to uběhlo mnohem rychleji a než se sám nadál už měl připravené dva talířky s lívanci.
Celou dobu ho pozoroval, jak mu všechno pěkně šlo od ruky a měl ani ne zachvilku hotovo.Mlsně si oblíznul rtíky když zaznamenal papů v podobě lívanců a hned seskočil do ledničky pro džem, který položil na stůl spolu s oběma talířky.
"Romantický oběd?" zasmál se krátce Zelo a svého přítele si pěkně zavedl ke stolu, kde ho posadil na židli a sám se usadil naproti něj.
"Taková starostlivost~ To bych si nechal líbit častěji" zavrněl a hned popřál dobrou chuť.
"Určitě se ti taková naskytne častěji, to se neboj~"
Pustil se hned taktéž do jídla s oplácením slov pro dobrou chuť.První sousto věnuje svému žaludku ale to druhé věnuje Yongguk-ovi.
"Haaam" usmál se na něj a přiloží mu vidličku s kouskem lívance k jeho rtům.Hned se zaculil když viděl jak se jeho rty po tom tam mlsně a hladově vrhly, že se vůbec divil že se nepustil i do vidličky.V tom ale u svých rtech viděl taktéž vidličku s kouskem.Neváhal ani minutu a sousto vcucnul do úst jako hladovějící vlk.
"Chutná?"
"Je to moc dobrý.Povedlo se ti to~" usmál se na něj Zelo, neodolal a natáhnul se přes stůl k němu aby svému příteli věnoval jednu sladkou pusinku ještě od trošky džemu na rtech což udělalo polibek víc neodolatelný až to donutilo Yongguk-a opět spokojeně zavrnět.
Nemohl opět natolik odolat a polibek se mu snažil s největší chutí oplatit a špičkou jazýčka alespoň přejít po Zelo-vých dokonalých rtech chutnající pořád po džemu.
"Chceš něco slyšet, Zelo?" zašeptal mu do rtů.
"Copak?"
"Saranghayeo~"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama