My cute pet (2/2)

21. července 2014 v 19:26 | Metsu~ |  My cute pet

Jméno: My cute pet (=moje roztomilé zvířátko)
Pár: Ryo, Tsuzuku, Ryosuke
Skupina: Blitz, Mejibray, WING WORKS
Žánr: násilí, hard yaoi
Pozn.: viz první část

~•~•~•~•~•~~•~•~•~•~•~~•~•~


Zatímco čekal až se Ryo zvedne, posadil se na kraj postele, vedle Ryosukeho, přehodil nohu přes nohu a zapálil si cigaretu.
"Otoč se a předkloň se. Hned před tebou bude zeď tak se o ni můžeš rukama opřít" rozkázal mu již klidným tónem v hlase, kouř z cigarety vydechnul před sebe a úsměvem pozoroval maličkého, jak poslechnul a měl nyní krásný pohled na jeho zadeček. Olíznul si mlsně rty a popostrčil Ryosukeho nyní k němu aby se na ty dva mohl spokojeně dívat.
"Tvrdě a prudce, rozumíš?" podíval se přísně na svého kumpána…spíš podřízeného, který na něj poslušně pokýval hlavou a vstal, až došel k dál chvějící se mu Ryovi. Pohladil ho lehce po zadečku, sám si odepnul kalhoty, aby do něj bez nějakého varování mohl prudce vniknout.
Když ucítil nynější bolest v sobě, vykřikne bolestí, měl chuť se sesunout k zemi, ale Ryosukové ruce bloudící po jeho těle mu v tom bránili a drželi ho, aby právě tohle neudělal. Nakonec nemohl dělat nic, jen se opírat dlaněmi o zeď a všechno tu bolest v sobě snažit, co nejmíň cítit. Ale šlo to tak těžce, když se přírazy staly tvrdší než předtím a on jen sám se držel jen taktak na nohou.
Když tohle zaregistroval Tsuzuku, zamračil se a vstal.
"Dostaneš za tohle trest, že se ani nedokážeš udržet na nohou" zavrčel, kývnul opět na Ryosukeho, ať přestane a naznačil mu pohledem směřující na obojek opodál, který měl maličkému dle okolností zapnout okolo krku a připnout na něj i vodítko. Nechal ho tedy spadnout na zem a celý se chvěl a bál se, jaký trest by mohl dostat. Jakmile ale ucítil nucené vstávání a tahání za vlasy, vstal na nohy a nechal si něco připnout kolem krku i když trošku vyplašeně.
Tsuzuku si ho pěkně za vodítko zavedl k jedné části v místnosti, kde byla nyní kovové pouta připnuta na zdi, na kterou ho silně natisknul zády a ruce mu do pout připnul.
"Teď ten trest" uchechtnul se krátce a kývnul na Ryosukeho, který mu podal nůž. Nebo by se spíš dalo říct, že to byla kudla… Začal s ní lehce přejíždět po hrudi vystrašeného chlapce. V druhé ruce přitom dál držel svou cigaretu, potáhnul si z ní a popel poklepal na zem. Hned ho ale něco napadlo a ušklíbnul se. Cigaretu přiložil k místečku u jeho klíční kosti.
V tom momentě, kdy ucítil na těle hodně pálivý a bolestivý pocit, zakřičel bolestí, cuknul a vrtěl se v bocích, jako kdyby si myslel, že se z těch pout dostane. Bylo to i tak marný, protože bolestivý pocit z toho byl jen větší a větší. Silně zavřel pod šátkem oči, ale když na onem bolestivém místě pocítil vlhký dotek jazyka, vydechnul a celý se chvěl… strachem i slastným pocitem a rozkoší, která mu proudila celým chvějícím se tělíčkem. Nestačil po chvíli ani pořádně zaregistrovat manipulaci s ním, jak už otočení zády a předklon, ale další prudké a tvrdé vniknutí do něj cítil až moc dobře. Další křečovité a bolestivé zasténání. Sténal hlasitě přes celou místnost, když si ho Tsuzuku tvrdě bral a přitom mu rychle třel v dlani i chloubu. Stisknul ji silně v dlani a přírazy zrychlil ještě víc.
"Popros!" zavrčel mu najednou nadrženě do ouška, jakmile se na něj víc natisknul a pro svou potřebu prudce svou již tvrdou a velkou chloubou přirážel do jeho slabého a malého tělíčka, které mu tvořilo tolik potěšení a vzrušení.
"Prosíím! Víc! Víc!" zakřičel na jeho přání přes celou místnost, sténal hlasitě a pravidelně dokud v sobě po chvilce necítil jeho vyvrcholení. Myslel si, že by to tím mohlo skončit, ale mýlil se. Pokračoval dál, prudce do něj dál přirážel, až ho chytnul za vodítko a smetl ho na postel, kde si na něj rychle nalehnul a jeho nožky si dal do výši svých ramen, aby do něj měl hluboký prostor. Prudce do něj znovu vniknul, tvrdě si ho bral a poslouchal to hlasité a sladké sténání, mezi kterými slyšel prosby či jeho jméno. Tak jak si sám přál~
Nemohl nic dělat, zarýval bolestně nehty do peřiny pod sebou, vlnil se pod ním v bocích a občas se i vypnul hrudí, dokud znovu neucítil dotyky na své již dost vzrušené chloubě, která taktéž neměla daleko k vyvrcholení.
Přirážel do něj tvrdě, dlaní se stejným rytmem přírazů věnoval jeho chloubě. Sám mu po pár dost tvrdých a prudkých přírazů vyvrcholil hluboko v něj, hned pustil jeho nožky, které mu unaveně padnuly na postel a začal se rty věnovat Ryové chloubě, stejným tempem jako mu ji v dlani třel.Nemusel čekat dlouho a jeho tekutina zaplnila Tsuzukové ústa.
Pousmál se a vytáhnul se k vyčerpanému maličkému pro polibek, kterým mu tekutinu v ústech přemístil do jeho úst.
"Spolkni to" přikázal mu mezi dravým a vášnivým polibkem. Po chvilce se od něj přeci jen odtáhnul úplně a unaveně padnul vedle.Pak jen kývnul na Ryosukeho sedícího na kraji postele s hladovým pohledem po nich.Nadšeně se vyhoupnul po povolení od svého pána nad unaveného maličkého.Ten nestačil ani pořádně popadnout dech a už ve svém vnitřku zaregistroval další bolestné a prudké vniknutí a stejně tak i přírazy.Zaklonil s dalším hlasitým, skoro křičivým přírazem hlavu dozadu a jediné co mohl se boky aspoň posnažit prohnout proti další osobě, která si nad ním ukájela své choutky jako Tsuzuku. Chytnul mladšího pod nožkami a omotal si je kolem boků a prudce do něj vnikal a rty se přitom dravě věnoval oboum jeho bradavkám. Nasává je mezi rty, občas i skousnul a obkroužil jazykem do té chvíle a několika prudkých přírazech než do něj taktéž nevyvrcholil. Spokojeně zavrněl nad tím sténáním maličkého, chvění jeho tělíčka… Vyklouznul z něj a odvázal mu šátek konečně z očí. I přesto, Ryo očka neotevřel, snažil se nejdřív popadnout dech a snažit se nějak nadechnout.
Tsuzuku po chvíli oddychu vstal a upravil se v zrcadle a zapnul si kalhoty. Kývnul na udýchaného Ryosukeho.
"Víš, co s ním máš dělat" řekl mu svým chladným tónem v hlase, vzal si svou nedokouřenou cigaretu z popelníku na nočním stolku u postele a odešel z místnosti.
Chvilku bylo ticho, jen hlasité oddychování jich obou.
Po chvíli se přeci jen Ryosuke vstal, chytnul konec řetězu připoutaného na obojku Ryoa a donutil ho tak vstát z postele. Ten jen ztěžka dokázal vstát, ještě dál se třepal, jak zimou, tak strachem a nevěděl co se bude dít dál.Očky vystrašeně těkal po místnosti, dokud se spolu s Ryosukem nerozejdou z místnosti až po chodbě.
Zastavil se po chvilce spolu s ním u druhých dveří, kde byla pro Ryoa připravena speciální klec. Jako pro mazlíčka… Donutil ho tam do ní vlézt. Zavřel za ním a Ryosuke odešel z místnosti.
Bylo ticho. Všude okolo něj byla tma, slyšel jen rychlé oddychování a rychlý tlukot svého srdce. Celý vystrašený se ještě z toho všeho, co se mu stalo, zachumlal do špinavě páchnoucí deky v kleci a unaveně si lehnul na studenou zem. Přemýšlel nad tím vším… bál se co s ním dál bude a jestli dostane vůbec něco najíst. Pořád v ústech cítil tu odpornou chuť z Tsuzukuvého vyvrcholení. Měl chuť brečet…
I přes všechny myšlenky, které mu nedali spát unaveně usnul aby aspoň ve spánku nemohl myslel na tu bolest převládající okolo jeho nožiček. Musel si odpočinout. Dokud vůbec může…

~•~•~•~•~•~~•~•~•~•~•~~•~•~

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama